Ciepłe miesiące skłaniają nas do zakładania jak najmniejszej liczby warstw na nasze ciała. W tym czasie wiele kobiet zastanawia się jak wybrać biustonosz, który będzie wygodny, przyjazny dla skóry oraz po prostu dopasowany do ich anatomii. Oto kilka wskazówek, które z pewnością ułatwią wybór letniej bielizny. 

Wygoda i estetyka w jednym
Gdy temperatury sięgają ponad 30 stopni Celsjusza warto przede wszystkim mieć na uwadze swoją wygodę. Podczas takiej pogody nasze ciało potrzebuje więcej swobody, a każdy dyskomfort odczuwamy znacznie dotkliwiej, podczas gdy nasze ciało się poci. To właśnie dlatego wybór wygodnej bielizny na lato jest tak ważny. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z aspektów estetycznych. Wiele biustonoszy w naszym Bazarku jest stworzonych z przyjaznych materiałów, a ich konstrukcja zapewnia nie tylko odpowiednie podtrzymanie biustu, ale także komfort noszenia. Latem znacznie więcej spacerujemy, zwiedzamy nowe miejsca, dlatego stanik nie powinien być odciążeniem dla naszego kręgosłupa. 

Choć latem zdarza się, że kobiety decydują się na pominięcie biustonosza w codziennych stylizacjach, to warto ten wybór przemyśleć. Dobrze dobrany biustonosz nie tylko sprawi, że piersi będą wyglądały pełniej i będą uniesione, ale także wesprze naszą postawę i odciąży plecy. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku Pań, które cieszą się większym biustem. Brak biustonosza może sprawić, że piersi stracą na jędrności, a ból pleców po długim spacerze będzie niemal nie do zniesienia. 

Odpowiedni model, to nie wszystko
Aby biustonosz spełniał wszystkie swoje role, czyli był wygodny, estetyczny oraz wspierał nasz biust czy kręgosłup, musi być także odpowiednio dobrany. Nawet jeśli wydaje nam się, że od zawsze nosimy określony rozmiar i miseczkę stanika, to warto przed zakupem dokonać ponownych pomiarów. Często okazuje się, że wraz z wiekiem zmienia się nasza anatomia, a to z kolei wpływa na rozmiar biustonosza jaki nosimy. Jeśli potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiedniego rozmiaru napisz do nas na kontakt@bieliznabazarek.pl lub na naszej stronie na Facebooku